Oliebollen weer groot succes

Het nieuwe jaar is alweer een week oud. We wensen al onze leden, en hun families een gezellig, gezond en sportief 2023 toe!

Het oliebollen mix toernooi is ook alweer geweest, afgelopen vrijdag avond.

Geen oliebollen tijdens het mixtoernooi, dit jaar, want we hebben alle oliebollen al verkocht op Oudjaarsdag. Maar we hebben een kleinere versie met een iets ander smaakje gepresenteerd, bitterballen!

De oliebollen actie is wederom een groot succes geweest. Zowel organisatorisch als verkooptechnisch. Hiervoor bedanken we natuurlijk onze klanten, en alle vrijwilligers van onze vereniging, waaronder zelfs enkele oud-leden. En heel veel dank aan Reina en Eva, voor de algehele coördinatie van deze activiteit.

Het heeft weer een mooi bedrag opgeleverd voor onze vereniging. Dat scheelt toch weer enkele tientjes aan contributie.

Geplaatst in Uncategorized.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *